İlikli Balık Kemik Suyu
İlikli Balık Kemik Suyu
İlikli Balık Kemik Suyu
İlikli Balık Kemik Suyu

İlikli Balık Kemik Suyu

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺21,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺16,90(KDV Dahil)

BALIK KEMİK SUYU

Balık kemik suyu, labune balık çorbasına özel olarak kendi tesislerimizde belirli büyük balıkların kemiklerinden yaklaşık 6-8 saat kaynatılarak elde edilen saf balık kemik suyudur. Balık kemik suyu labune balık çorbasında balık çorbaları için stok suyu olarak ta kullanılmaktadır. Böylece balık kemiklerinden elde edilen bu stok suyu sağlığınızı ve bağışıklığınızı desteklemektedir. Balık kemik suyu ile hem sağlığınıza hem de yemeklerinize muhteşem bir katkı sağlayacaksınız. Balık ve balık kemik suyu, büyük bir vitamin deposudur. A ve D, fosfor, magnezyum, selenyum, çinko ve iyot olmak üzere, vitamin ve mineral kaynağıdır. Balık; demir ve çinko gibi vücut için çok önemli olan iki mineralden son derece zengindir.

Balıktaki Vitaminler Nelerdir?

B grubu vitaminlerinden B1, B2, B3, B6 ve B12; Yağda eriyen A ve vitaminlerinin iyi kaynaklarıdır. ASLA AMA ASLA İÇERİSİNDE HİÇ BİR KATKI VE KORUYUCU MADDE YOKTUR.

 

:

 

Çorbalarımız : 320 gr Ortalama 1-1,5 porsiyon şeklindedir, Cam kavanozda özel saklama kapları ile gönderilmektedir.

ISITMA ÖNERİLERİ
MİKRODALGA FIRINDA:
 Mikrodalgada ısıtmadan önce, kavanozun kapağını açınız. Orta ısıda 2-3 dakika ısıtınız.
TENCEREDE: Tencereye boşaltarak 5-7 dakika ısıtınız.
SICAK SUDA: Benmari Usulü.

Kullanım ve Saklama Koşulları: +4 derece buzdolabında muhafaza ediniz. Sızıntılı ve hasar görmüş ürünleri tüketmeyiniz. Açıldıktan sonra +4 derecede muhafaza edilmeli ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

Omega 3 yağ asitleri

Kan basıncını düşürür kolesterolü dengeler kardiyovasküler hastalık riskini azaltmaya yardımcı olur. Harvard TH Chan Halk Sağlığı Okulu’na göre, Omega-3 yağ asitleri kalp hastalığı ve felci önlemeye yardımcı olur. Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB), otizm ve diğer gelişimsel engeller için birincil tedavi olarak görülmese de bu koşullara sahip çocuklara omega-3 yağ asidi takviyeleri verilmektedir.  Yardımcı olduğu araştırmalar sonucu gözlemlenmiştir. Kanser riskine karşı yardımcı bir yağdır  Omega-3’ler artritinde tedavi edebilir. Omega-3 takviyesi alan hastalar eklem ağrısının azaldığını ve kavrama gücünün arttığını bildirmiştir obezite kalp ve damar hastalıkları uyku düzensizliğine yol açmaktadır. O mega 3 ise dolaylı yoldan uyku düzenine katkıda bulunur Beyin işlevindeki düşüş yaşlanmanın kaçınılmaz sonuçlarından biridir. Birçok çalışma, daha yüksek omega-3 alımını yaşa bağlı zihinsel düşüşte azalma ve Alzheimer hastalığı riskinde azalma ile ilişkilendirmektedir. Sonuç O mega 3 birçok sağlık sorununa etkili bir yardımcı ajan. Özellikle hafıza ve kalp sağlığımız acısından büyük bir öneme sahip.

Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."