Fesleğenli Somonlu Balık Çorbası
Fesleğenli Somonlu Balık Çorbası
Fesleğenli Somonlu Balık Çorbası
Fesleğenli Somonlu Balık Çorbası

Fesleğenli Somonlu Balık Çorbası

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺34,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺23,90(KDV Dahil)

İÇİNDEKİLER: Somon, Kereviz, Soğan, Sarımsak, Maydanoz, Defneyaprağı, Zeytinyağı, Fesleğen, Buğday Unu, Tuz, Baharatlar, Gerçek Süt Kreması, Mor Reyhan
ASLA AMA ASLA İÇERİSİNDE HİÇ BİR KATKI VE KORUYUCU MADDE YOKTUR.
Kapak kapatmada gıda gazı kullanılmamıştır. Ürünlerimiz hijyenik koşullarda tamamen doğal yöntemler ile pişirilip vakumlanmaktadır. Balıklarda kılçık kalmaması için fileto çıkartılır. Balık kılçıkları ve lezzet sebzeleri usulünce pişirilir, süzülür stok suyu elde edilir. Balık etleri vitamin değerini kaybetmemesi için buharda pişirilir, Balık etlerinde tekrar kılçık ayıklaması yapılır. Tamamen kılçıksız balık eti kullanılır. Fakat doğal yöntemlerde yapıldığı için gözden kaçmış kılçık olması ihtimaline karşın lütfen dikkatli olunuz. Alerjen Uyarısı: Gluten içerir, Kereviz içerir.

:

ISITMA ÖNERİLERİ
MİKRODALGA FIRINDA: Mikrodalgada ısıtmadan önce, kavanozun kapağını açınız. Orta ısıda 2-3 dakika ısıtınız.
TENCEREDE: Tencereye boşaltarak 5-7 dakika ısıtınız.
SICAK SUDA: Benmari Usulü.

Kullanım ve Saklama Koşulları: +4 derece buzdolabında muhafaza ediniz. Sızıntılı ve hasar görmüş ürünleri tüketmeyiniz. Açıldıktan sonra +4 derecede muhafaza edilmeli ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

Omega-3 Yağ Asitleri

Kan basıncını düşürür kolesterolü dengeler kardiyovasküler hastalık riskini azaltmaya yardımcı olur. Harvard TH Chan Halk Sağlığı Okulu’na göre, Omega-3 yağ asitleri kalp hastalığı ve felci önlemeye yardımcı olur. Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB), otizm ve diğer gelişimsel engeller için birincil tedavi olarak görülmese de bu koşullara sahip çocuklara Omega-3 yağ asidi takviyeleri verilmektedir.  Yardımcı olduğu araştırmalar sonucu gözlemlenmiştir. Kanser riskine karşı yardımcı bir yağdır. Omega-3’ler artritinde tedavi edebilir. Omega-3 takviyesi alan hastalar eklem ağrısının azaldığını ve kavrama gücünün arttığını bildirmiştir obezite kalp ve damar hastalıkları uyku düzensizliğine yol açmaktadır. Omega-3 ise dolaylı yoldan uyku düzenine katkıda bulunur. Beyin işlevindeki düşüş yaşlanmanın kaçınılmaz sonuçlarından biridir. Bir çok çalışma, daha yüksek Omega-3 alımını yaşa bağlı zihinsel düşüşte azalma ve alzheimer hastalığı riskinde azalma ile ilişkilendirmektedir. Sonuç Omega-3 birçok sağlık sorununa etkili olmaktadır. Özellikle hafıza ve kalp sağlığımız acısından büyük bir öneme sahiptir.

Fesleğenli Somonlu Balık Çorbası

Fesleğen çok eski yıllardan beri bir ilaç kadar değerli sayılan bir bitkidir. İçerisinde değerli uçucu yağlar vardır bu yağları kaybetmeden özenle  hazırlanan mor rehyanla desteklenen sağlıklı bir çorba üretilmiştir. Araştırmalar mor  reyhanın detoks özelliği olduğunu ve karaciğerde hastalığa neden olan yağ birikiminin azalmasına yardımcı olduğunu gözlemlemiştir. İçerisinde orientin ve viceninare olarak bilinen iki önemli antioksidan vardır. Bu antioksidanların suda çözünürlük özelliğinden yararlanıp çorba içerisinde daha faydalı bir şekilde sunulmuştur.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."