Domates Kurulu Tarhana Balık Çorbası
Domates Kurulu Tarhana Balık Çorbası
Domates Kurulu Tarhana Balık Çorbası
Domates Kurulu Tarhana Balık Çorbası

Domates Kurulu Tarhana Balık Çorbası

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺23,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺18,90(KDV Dahil)

İÇİNDEKİLER: İlikli Balık Kemik Suyu, Levrek, Kereviz, Soğan, Sarımsak, Maydanoz, Defneyaprağı, Zeytinyağı, Buğday Unu, Tuz, Baharatlar, Acı Biber Salçası, Domates Kurusu, Tarhana
ASLA AMA ASLA İÇERİSİNDE HİÇ BİR KATKI VE KORUYUCU MADDE YOKTUR.
Kapak kapatmada gıda gazı kullanılmamıştır. Ürünlerimiz hijyenik koşullarda tamamen doğal yöntemler ile pişirilip vakumlanmaktadır. Balıklarda kılçık kalmaması için fileto çıkartılır. Balık kılçıkları ve lezzet sebzeleri usulünce pişirilir, süzülür stok suyu elde edilir. Balık etleri vitamin değerini kaybetmemesi için buharda pişirilir, Balık etlerinde tekrar kılçık ayıklaması yapılır. Tamamen kılçıksız balık eti kullanılır. Fakat doğal yöntemlerde yapıldığı için gözden kaçmış kılçık olması ihtimaline karşın lütfen dikkatli olunuz. Alerjen Uyarısı: Gluten içerir, Kereviz içerir.

:

ISITMA ÖNERİLERİ
MİKRODALGA FIRINDA: Mikrodalgada ısıtmadan önce, kavanozun kapağını açınız. Orta ısıda 2-3 dakika ısıtınız.
TENCEREDE: Tencereye boşaltarak 5-7 dakika ısıtınız.
SICAK SUDA: Benmari Usulü.

Kullanım ve Saklama Koşulları: +4 derece buzdolabında muhafaza ediniz. Sızıntılı ve hasar görmüş ürünleri tüketmeyiniz. Açıldıktan sonra +4 derecede muhafaza edilmeli ve 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

Omega 3 yağ asitleri

Kan basıncını düşürür kolesterolü dengeler kardiyovasküler hastalık riskini azaltmaya yardımcı olur. Harvard TH Chan Halk Sağlığı Okulu’na göre, Omega-3 yağ asitleri kalp hastalığı ve felci önlemeye yardımcı olur. Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB), otizm ve diğer gelişimsel engeller için birincil tedavi olarak görülmese de bu koşullara sahip çocuklara Omega-3 yağ asidi takviyeleri verilmektedir. Yardımcı olduğu araştırmalar sonucu gözlemlenmiştir. Kanser riskine karşı yardımcı bir yağdır. Omega-3’ler artritinde tedavi edebilir. Omega-3 takviyesi alan hastalar eklem ağrısının azaldığını ve kavrama gücünün arttığını bildirmiştir obezite kalp ve damar hastalıkları uyku düzensizliğine yol açmaktadır. Omega-3 ise dolaylı yoldan uyku düzenine katkıda bulunur. Beyin işlevindeki düşüş yaşlanmanın kaçınılmaz sonuçlarından biridir. Birçok çalışma, daha yüksek Omega-3 alımını yaşa bağlı zihinsel düşüşte azalma ve alzheimer hastalığı riskinde azalma ile ilişkilendirmektedir. Sonuç Omega-3 birçok sağlık sorununa etkili olmaktadır. Özellikle hafıza ve kalp sağlığımız acısından büyük bir öneme sahiptir.

Domates Kurulu Tarhana Balık Çorbası

Anadolu’nun tarihsel sürecinden beri evrilen tarhanayı sağlıklı ve kompleks bir tat arayışında sağlıklı ve tüketilebilir bir forma dönüştürdük. Tarhana özünde yoğurt ve baharat gruplarının kurutularak elde edilen sağlıklı bir ürün. Aslında bir saklama biçimi olan tarhana Asya kıtasın da evrilen dünyanın tek toz ve sağlıklı çorbası. Levrek,kuru domates ve acı biber salçasıyla çeşitlenen bu ürün geniş bir lezzet ve sağlık birleşimi oluşturuyor. Kırmızı biber resmen başlı başına bir ecza dolabıdır C vitamin oldukça fazladır. Ayrıca demir,çinko,kalsiyum ve magnezyum içerir mutfaklarda balıkla harika bir uyum gösterir. En önemlisi tarha fonksiyonel ve probiyotik bir gıda olarak kabul edilebilir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."