₺16,90 KDV Dahil
₺21,00 KDV Dahil
1

Balık Kokusu var mı?

 

Labune balık çorbaları içerisinde sebzeler ve balık etleri olduğundan dolayı hafifte olsa balık kokusu alabilirsiniz. Fakat bugüne kadar müşterilerimizden geri dönüşlere bakıldığında balık kokusu almadıklarını bu sebepten dolayı kullanımını tavsiye ettiklerini iletmektedirler.

 

Balıklar tek çeşit mi ?

 

Labune Balık Çorbaları her çorba farklı balık ve farklı tatlardan yapılmaktadır. Mevsime göre balık çeşitlerinde ve ürün çeşitlerinde değişiklik gözükmektedir. Örneğin en çok kullanılan balık (etiketlerde hangi balık kullanıldığı yazılmaktadır. Ürünü alırken sevdiğiniz bir balık seçeneğini kullanabilirsiniz.) Levrek, Somon, Kırlangıç, İskorpit gibi

 

Çorbalar Sıcak mı Geliyor ?

 

Labune Balık Çorbaları tamamen eski usul ile konserve şeklinde vakumlama yöntemi ile yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı tarafınıza soğuk olarak gelecektir. Labune Balık Çorbalarını isterseniz sıcak isterseniz soğuk şekilde içilebilmektedir.

 

Çorbaların Saklama Koşulları Nedir ?

 

Labune Balık Çorbalarını +4 derecede 1 yıl boyunca kapağını açmadan gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Kapağı açıldıktan sonra 2 gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.

 

Çorbalarınızı içebileceğimiz bir yeriniz var mı ?

 

Labune Balık Çorbaları şu an için sadece online market üzerinden tüm TÜRKİYE ye kargo ile gönderilmektedir. Çok yakında tüm marketlerde raflar d yer alacaktır.

 

Kargolama Nasıl Oluyor ?

 

Labune Balık Çorbaları için www.balikcorbasi.com adresi üzerinden siparişlerinizi oluşturduktan sonra (saat 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanıyor) ürünleriniz özel paketlerinde tarafınıza kargo ile gönderiliyor.

 

Kargom ne zaman teslim olur ?

 

Labune Balık Çorbaları ürünlerinizi en iyi şekilde tarafınıza ulaştırmak için teknik olarak tüm imkanlarını kullanmaktadır. Ortalama 2 gün içerisinde kargolarınız tarafınıza ulaşmaktadır.

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

 

Labune Balık Çorbaları saat 15:00’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargolanmaktadır.

 

Kargo ücreti ne kadar?

 

Labune Balık Çorbaları Tüm TÜRKİYE’ye gönderim ücreti sabit 9 tl dir

 

Belirli bir limitin üzerinde ücretsiz kargo hizmetiniz var mı?

 

Labune Balık Çorbaları şu an için 100 tl ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo kampanyası uygulamaktadır. Kampanyalar değişiklik gösterebilir. www.balikcorbasi.com üzerinden güncel kampanyaları takip edebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

"Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz."